Lucie Podolová (Lucky AIP)

Jsem AIP koučka Lucie Podolová a díky Autoimunitnímu protokolu žiji spokojeně navzdory 3 autoimunitním chorobám. A to více než 5 let!

Každé chronické onemocnění (včetně těch autoimunitních) má původ nejen v genetice, ale především v našem životním stylu a vnitřním nastavení. Svou genetiku sice neovlivníme, ale stravu, spánek, vztah k sobě a další složky životosprávy ano… tak proč to nezkusit? Autoimunitní protokol alias AIP nám k tomu dává skvělou příležitost. A s mou pomocí to zvládnete snadněji!

Jak vám mohu pomoci?

 

Podpora, pomoc, odborné informace, porozumění, pochopení, motivace, náhled, užitečné materiály, tipy, recepty. V rámci individuálního zdravotního koučinku, oblíbeného online semináře o AIP nebo prostřednictvím kuchařek či stravovacích plánů na míru vám mohu pomoci usnadnit průchod Autoimunitním protokolem na maximum, či ukázat jinou cestu ke zdraví. Začíná to vaším rozhodnutím nebýt obětí, ale tvůrcem svého života. Jste připraveni?

Proč to dělám?

Díky Autoimunitnímu protokolu (AIP) se mi navzdory negativním prognózám lékařů podařilo potlačit mou rychle progredující revmatoidní artritidu do remise, čímž jsem výrazně zvýšila kvalitu svého života. Kromě toho mě AIP hodně posunulo i z osobnostního hlediska. Pochopila jsem, že mé zdraví i celková spokojenost leží výhradně v mých rukou, a že pokud za ně nepřevezmu zodpovědnost, nepostavím se svým problémům čelem a nezačnu je aktivně řešit, nikdy nebudu zdravá, spokojená a šťastná.

AIP mi výrazně pomohlo nejen po fyzické, ale i psychické stránce.

Záhy jsem si uvědomila, že celostní přístup k léčení (nejen) autoimunitních onemocnění je věc, kterou si rozhodně nesmím nechat sama pro sebe! Právě proto jsem založila projekt Lucky AIP a získala prestižní titul AIP Certified Coach – aby i ostatní lidé mohli prostřednictvím úpravy stravy a životního stylu dosáhnout co nejlepší kvality svého života. A netýká se to jen lidí trpících autoimunitními onemocněními, ale všech, které trápí zdravotní neduhy na těle či duši. Diabetes, nadváha, chronické bolesti, migrény, nespavost… Vše pramení z nás, našich limitujících představ, nezpracovaných traumat či třeba hluboce zakořeněných sebedestruktivních vzorců chování, které se pak odráží v naší stravě a každodenním životě.

V čem je můj přístup jedinečný?

Čím více se o problematiku zdraví zajímám, tím více se utvrzuji v přesvědčení, že to, jak se cítíme a prospíváme, není podmíněno pouze stravou, spánkem, pohybem či jinými faktory určujícími fyzický stav našich těl, ale naprosto zásadně i těmi méně zřejmými a často opomíjenými – psychikou, duší a emocemi.

Proto aplikuji holistický přístup, který kombinuje vědecké poznatky moderního lékařství s principy celostní medicíny, biohackingu, ajurvédy, vikingského učení, psychoterapie, psychosomatiky a filozofie stoicismu i minimalismu. Témata toxických či nevyrovnaných vztahů k sobě i k jiným, spojení s přírodou, sebelásky, ega, mužského a ženského principu, emocionálních bloků či potlačených traumat jsou nedílnou součástí mé praxe. Díky tomu je můj přístup k řešení chronických onemocnění, který promítám do všech svých aktivit (koučink, přednášky, kurzy apod.) zcela unikátní.

Mým cílem je inspirovat lidi a pomáhat jim díky svým znalostem a zkušenostem na cestě za zdravějším, šťastnějším a spokojenějším JÁ.

Co o mně říkají klienti?

„Při hledání, co by mi pomohlo při mých zdravotních potížích, jsem narazila na AIP a na Lucku. Díky ní jsem zjistila, že málo odpočívám, spím a myslím na sebe. Uvědomila jsem si, že je potřeba tělo a mysl chápat jako celek. Mám více energie, myslím pozitivněji, zajímám se více o složení potravin a kosmetiky. Každá konzultace pro mě byla příjemně stráveným časem, vždy jsem se dozvěděla něco nového. Lucka je jako slunce, které člověka nabije pozitivní energií a sílou pokračovat, pomůže člověku najít souvislosti, nad kterými by se sám nikdy nezamyslel. Doporučuji její služby všem, kdo řeší své zdravotní potíže.“

Kateřina V., 42 let

podezření na RS

„Lucčin přístup a energie mě vždy pozitivně nabíjí a inspirují k dalším změnám. Hned po prvním rozhovoru jsem chodila neuvěřitelně vysmátá a veselá. S každou další konzultaci mě neustálé překvapuje… Je obdivuhodné, jakým stylem k práci přistupuje a jde vidět, že má obrovský zájem pomáhat! Ze srdce doporučuji lidem, kteří tápají, hledají se, chtějí udělat nějakou životní změnu a posunout se dál! S Lucii se i nemožné stává možným! Děkuji za to, že jsi.“

Aneta K., 25 let

revmatoidní artritida

Lucku jsem potkala v době, kdy jsem řešila své zdravotní potíže. Pomohla mi najít souvislosti, upravit jídelníček a návyky, které mi škodí. Velmi mě překvapila svými znalostmi a schopností hledat příčiny problémů. Každá naše schůzka byla pro mě plná užitečných doporučení a uvědomění. Navíc je Lucka úžasný člověk, vstřícná, přátelská, energická a inspirující. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Helena A., 44 let

chronické migrény a podvýživa

„Lucka Podolová – to je AIP neboli autoimunitní protokol. Známe se už pár let, nicméně AIP z nás udělalo kamarádky. Trpíme společně podobným revmatickým onemocněním. U těchto nemocí je to dá se říct boj s větrnými mlýny. Náhoda nás svedla dohromady a já jsem za tuto náhodu nesmírně vděčná. Lucka mi ukázala novou životní cestu a náhled na život. Můžu se na ni kdykoli obrátit, zavolat, napsat. Vždy ochotná, usměvavá, v dobré náladě a skvělý odborník v této problematice. Luci, děkuji za to, že jsi. Mám Tě ráda.“

Jitka K., 44 let

ankylozující spondylitida (Bechtěrevova nemoc)