Máte dotazy?

Mgr. Lucie Podolová

AIP koučka, Heroic Performance Coach ve výcviku

Lucka zastává spoustu rolí: autorka celého projektu Lucky AIP, ředitelka Centra zdraví, AIP koučka, spolumajitelka značky suplementů Dayzen, spoluautorka projektu Bizness. Je jednou z předních osobnosti, které se v Česku věnují Autoimunitnímu protokolu. A také vizionářkou, která bojuje za revoluci v pojetí chronických onemocnění. Její misí je zvyšovat povědomí o autoimunitních onemocněních a AIP – například formou přednášek, rozhovorů, knihy nebo podcastu Dayzen Talks.

Původně snila o marketingové kariéře v módním průmyslu, život ji ale zavedl jinam, když ve 22 letech onemocněla těžkou revmatoidní artritidou. Díky AIP se jí podařilo dostat do kompletní klinické remise. Našla své poslání a začala pomáhat ostatním chronicky nemocným lidem. Tak vzniklo Lucky AIP.

S širokým úsměvem a svou nakažlivou energií říká, že tvoří komunitu „zdravých rebelů“. Lidí, kteří se nebojí lehce vybočovat ze společenských norem. Třeba radikální péčí o své zdraví. 🙂 Takoví rebelové totiž snadněji naplňují svůj unikátní potenciál a přináší hodnotu sobě, svému okolí i celé společnosti.

Lucka je nadšenou fanynkou stoicismu a biohackingu pro ženy. Znalosti z obou oblastí využívá i během koučinků s klienty. Miluje přírodu a pokud ji zrovna nenajdete v Centru zdraví, bude nejspíš někde v lese. Nebo na tréninku japonského jiu-jitsu…

Její životní motto odhalíte při osobní konzultaci – má je totiž vytetované na ruce: Eudaimonia via aretē. Jak zní v češtině? Spokojeného bytí dosáhneš skrze neustálou korekci svých činů dle hodnot, ctností a ideálů, jež vyznáváš. 

Na Lucku se obracejte s autoimunitami, HIT i endometriózou. Pomůže vám zvládnout vaše AIP levou zadní, zpomalit v životě i napojit se na svou cykličnost a srovnat si hormony.

Služby

AIP zdravotní koučink

Dlouhodobá podpora na cestě za zkrocením vaší autoimunity v komplexním pojetí – od zdravého trávení až po psychosomatiku.

Heroic Performance Coaching

Nalaďte se na svého daimóna a naplňujte svůj potenciál v práci, sportu i osobním životě díky progresivnímu koučinku, který kombinuje principy stoicismu s nejmodernějšími vědeckými poznatky.