Blog

V této rubrice si můžete pravidelně přečíst nejen o autoimunitním protokolu a onemocněních, ale i o všech dalších věcech, které mě zajímají, protože přispívají k našemu dlouhodobému zdraví a blahobytu těla či duše.Mezi další témata, která kromě autoimunity, stravy, pohybu, spánku či stress managementu tady najdete, tedy patří třeba biohacking, ajurvéda, ego, mužský a ženský princip, osobní rozvoj, psychoterapie, spirituální růst, stoicismus a minimalismus… nebo taky šamanské rituály!

Lucky AIP lednová výzva 2021

Lucky AIP lednová výzva 2021

Chcete nastoupit na AIP, ale odložili jste to až po Vánocích? Nebo nevíte, jestli je to to pravé pro vás? Přidejte se do bezplatné AIP lednové výzvy, seznamte se s AIP blíže a naskočte do protokolu spolu s dalšími lidmi, kteří to mají stejně jako vy. Podpora,...

pokračovat ve čtení
Lucky AIP poprvé v rádiu: Od dětství až po AIP

Lucky AIP poprvé v rádiu: Od dětství až po AIP

Minulé pondělí jsem byla poprvé pozvána do rádia, a to jako host pořadu Apetýt na stanicích Český rozhlas Brno a Zlín. Rozpovídala jsem se o tom, jak se z nemocného dítěte stal jeden z prvních AIP koučů v České republice, zopakovala jsem, jaká potravina opravdu nikomu nesvědčí, prozradila jsem, jak medituji, a zmínila jsem i největší riziko, které při dodržování Autoimunitního protokolu (AIP) hrozí. Hodinka v horkém křesle utekla jak voda!

pokračovat ve čtení