Máte dotazy?

O nás

Pomáháme lidem s chronickými onemocněními na cestě ke zdravějšímu, šťastnějšímu a kvalitnějšímu životu.

Na začátku byla Lucka a její 3 autoimunity

Když je díky AIP zkrotila, rozhodla se pomáhat i ostatním. Stala se jedním z 1. certifikovaných AIP koučů v Česku a založila projekt Lucky AIP.

Víc hlav ale víc ví – a dokáže pomoci většímu množství klientů. Proto se Lucka spojila s dalšími odborníky na AIP, funkční medicínu, výživu, fitness a koučink a vytvořila s nimi Centrum zdraví Lucky AIP – 1. terapeutické centrum v ČR věnované speciálně lidem s autoimunitou (a nejen jim).

JSME CENTRUM ZDRAVÍ LUCKY AIP

Trpíte autoimunitním onemocněním, problémy s trávením, alergiemi, ekzémem, nadváhou, endometriózou nebo jinou chronickou chorobou?

Toužili jste někdy po tom…

U nás se taková přání plní.

Principy naší práce

Jak to funguje?

Sejde se výživář, kouč a specialista na psychosomatiku… To není začátek vtipu, ale ukázka, jak může vypadat naše spolupráce.
Pro začátek si vyberte jednoho konzultanta – podle toho, jaký problém vás trápí, ale i podle sympatií. Na cestě za lepším zdravím vám bude parťákem, fanouškem i rádcem. Možná se vám skvěle půjde ve dvou. Pokud ale v průběhu zjistíte, že by se vám hodil další odborník, bude hned po ruce.
Věříme, že tento komplexní přístup je pro klienty nejlepší. Odborníci z našeho týmu se radí a spolupracují. A tak společně vytváří tu nejvhodnější strategii šitou na míru přímo pro vás.

Náš tým

Seznamte se s týmem Centra Lucky AIP a vyberte si průvodce, který bude nejlépe sedět vašim potřebám.

Mgr. Lucie Podolová

AIP koučka, Heroic Performance Coach ve výcviku

Lucka zastává spoustu rolí: autorka celého projektu Lucky AIP, ředitelka …

Marek Tesař

Holistický kouč, výživový poradce, fitness trenér

Marek si ve spolupráci s klienty zakládá na celostním přístupu. …

Tomáš Vaculčík

Instruktor funkčního dechu a otužování, trenér, celostní kouč

Tom je známý pod přezdívkou Limithacker. Svým klientům totiž pomáhá …

MUDr. Hana Straková

AIP koučka a lékařka

Hanka vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a dodnes …

Jakub Švarc

Fitness trenér

Kuba je hlavní vládce našeho Lucky Gymu. Absolvoval Fakultu sportovních …

Bc. Veronika Balladová

Výživová poradkyně, zdravotní sestra

Verča je zdravotní sestřička, která strávila víc než 20 let …

Backoffice tým

Potřebujete poradit s výběrem specialisty? Chcete se objednat na konzultaci? Rádi byste domluvili rozhovor pro média nebo spolupráci na sítích? Tyto skvělé dámy se starají o hladký chod celého Lucky AIP projektu včetně Centra zdraví Lucky AIP a rády vám pomůžou:

Kateřina Dlabajová

Váš přítel na telefonu a 1. pomoc, když si nevíte rady

Katka je pravou rukou celého týmu Centra zdraví Lucky AIP. Stará se o backoffice i zákaznickou podporu. Díky ní se specialisté můžou plně věnovat vám, místo aby řešili byrokracii. Právě Katka se vám ozve s odpovědí na váš e-mail. A její hlas uslyšíte, když k nám zavoláte. 

Stejně jako my věří, že člověk může svými rozhodnutími aktivně ovlivňovat své zdraví a kvalitu života. Volno tráví v přírodě nebo v kavárně s knihou v jedné a kávou v druhé ruce. Možná na ni narazíte někde na cestách – miluje totiž cestování a často objevuje nová místa

Anna Ratajová

Obohatí vás obsahem na sítích a potěší AIP dobrotami

Anička se stará o naše sociální sítě. Fotí, natáčí videa, ze specialistů tahá rozumy – a pak je zpracovává do krásných grafik a příspěvků. Umí taky výborně vařit a péct, takže se nám na živých akcích stará o vynikající AIP catering

Když zrovna nepropaguje naše centrum, věnuje se svému projektu Enjoyable Czech a učí cizince krásám českého jazyka. Samozřejmě miluje zdravý životní styl, ale taky rtěnky, pruhovaná trička a domácí čokoládu.

Markéta Podolová

Pobaví vás na TikToku

Markéta je naše TikTok manažerka a jako mladší sestra zakladatelky Lucky také velká podpora celého projektu už od jeho prvopočátku. Poctivě studuje nové algoritmy a trendy TikToku i němčinu na vysoké škole. Ráda cestuje, tráví čas s přáteli či relaxuje u hudby – i té vlastní. Hraje totiž na klavír a zpívá.

Hana Kuželová

Tvoří pro vás newslettery

Hanka je obsahová specialistka a marketing mentorka. V našem týmu vymýšlí hlavně newslettery. Stará se o to, aby do vaší e-mailové schránky proudily z našeho Centra zdraví zajímavé a hodnotné informace.

Chvíle, kdy není až po nos zabořená ve studiu marketingových novinek, tráví obklopená přírodou. Buď běhá s konvičkou okolo svých pokojovek, nebo se psem po venku. Hanka se odmalička potýká s autoimunitními onemocněními, práce u nás je pro ni proto jasná trefa.

Zuzana Řízek

Řídí tým a hlídá, aby všechno šlapalo jako hodinky

Zuzka je náš byznys guru, ztělesněná efektivita a řád. Je nepřekonatelná ve vedení týmů i projektů. Dohlíží na to, abychom měli ve všem pořádek. Optimalizuje, updatuje a deleguje. A pomáhá nám i s e-commerce a performance marketingem. 

Svou kreativitu nevypíná ani mimo práci, věnuje se totiž uměleckému focení portrétů. I ve chvílích volna je aktivní – jako máma 3 dětí ani nemůže jinak. S celou rodinou tráví hodně času v přírodě a ráda studuje antistresové techniky. I díky těmto koníčkům a AIP je její autoimunita v remisi.

Dagmar Podolová

Pečuje o e-shop i členy facebookové skupiny

Dáša má pod palcem celý AIP e-shop. Je také správkyní skupiny na Facebooku Lucky AIP. Kromě toho je taky naším největším fanouškem – je to totiž maminka naší zakladatelky Lucky. V začátcích spolu s Luckou zkoušela nové recepty a učila se vařit podle pravidel AIP. Teď pracuje s oběma dcerami v jedné firmě. A z rodinného podniku nemůžeme vynechat ani tátu Podolu, který nám v centru pomáhá jako nejšikovnější údržbář a opravář.

S kým spolupracujeme?

Naší misí je zajistit co nejkomplexnější péči o vaše zdraví, abyste vše potřebné našli na jednom místě – v Centru zdraví Lucky AIP. Kromě interních terapeutů proto spolupracujeme se spoustou dalších šikovných lidí, kteří nám pomáhají naši vizi realizovat.

MUDr. Tereza Černá, CFMP

Interpretuje výsledky vašich testů funkční medicíny

Tereza je certifikovaná funkční lékařka s atestací v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny. Věrna funkční medicíně vždy hledá příčinu obtíží, místo aby jen potlačovala aktuální symptomy. Ráda přitom čerpá ze zahraničních zdrojů (Dr. Mark Hyman, Chris Kresser, Dicken Weatherby, prof. Tim Noakes. atd.) a spolupracuje se světovými laboratořemi. Díky ní můžete u nás absolvovat testy funkční medicíny s podrobnou interpretací a terapeutickými doporučeními na míru

Ing. Irena Trtílková

Uleví vám masáží i fyzioterapií

O pohybový aparát je třeba správně pečovat. Irena o tom jako bývalá policistka se 17 lety praxe a zároveň mistryně Evropy v karate ví své. Když pověsila uniformu na hřebík, vrhla se na trochu jinou službu společnosti. Dnes díky konstantnímu studiu provádí specializované masáže i profesionální fyzioterapii. Pomůže vám s bolestmi zad, trigger pointy, přetíženými trapézy, svalovými dysbalancemi i povoleným pánevním dnem.

Tomáš Růžička – ERI

Pomůže vám najít rovnováhu díky bioinformační medicíně

Posuňte své zdraví na další level s moderním nástrojem celostní medicíny. Během 1 minuty získáte analýzu všech orgánů a systémů celého těla. 

Dozvíte se, které části vašeho těla jsou oslabené a rovnou je můžete opečovat tzv. kompenzací. Tomáš vám také doporučí, co dál. Jako celostní výživový poradce s více než 14 lety zkušeností vám dá konkrétní tipy a doporučení pro zdravější životní styl.

Jiří Balač – Reiki

Podpoří harmonizaci vašeho těla pomocí Reiki

Reiki je japonský neinvazivní léčebný systém, jehož záměrem je navrátit tělo i mysl do harmonie. Léčitel naladěný na zdroj energie předává léčivou energii přiložením rukou na tělo pacienta, nebo ji posílá na dálku. Reiki zklidňuje mysl, uvolňuje stres, zlepšuje spánek, imunitu a celkový pocit pohody. Přináší i úlevu od bolesti a chronických nemocí. Proto může být vhodným doplňkem na vaší cestě ke zdravému a bezbolestnému životu.

MUDr. Petra Hrabánková

Zajistí vám klasickou lékařskou péči s celostním přesahem

Petra je všeobecná praktická lékařka, která se ve své pražské ordinaci stále častěji setkává s pacienty s autoimunitními onemocněními. 

Proto se začala věnovat i funkční medicíně. Pokud hledáte praktického lékaře, který vám pomůže provázat klasickou medicínu s alternativní péčí, jako je třeba AIP, jste zde na správné adrese. 

Petra rozumí oběma směrům a vhodně je pro vás zkombinuje.

HEDVEA

Poskytnou vám asistenční zdravotní servis

Získejte elektronickou kartu pacienta s asistenční službou. S HEDVEA HealthCare máte na jednom místě uloženou veškerou zdravotní dokumentaci od všech lékařů a laboratoří. Můžete ji pak snadno nasdílet třeba našemu specialistovi, ale i své rodině. Se svým úložištěm můžete spárovat i své chytré hodinky, čímž odborníkům zajistíte přísun real-time zdravotních dat pro větší komplexnost. Kromě toho tam pohodlně najdete nejen všechny informace o svém zdravotním stavu, lécích a zákrocích, ale třeba i o tom, jak je na tom dlouhodobě váš krevní cukr. Buďte součástí technologické modernizace naší medicíny.

BIOVIS

Otestují váš mikrobiom i hormony

Díky špičkové německé laboratoři Biovis si můžete z pohodlí domova udělat řadu testů funkční medicíny. Vy se doma otestujete, my zařídíme zbytek. Zajistíme vám komplexní rozbor střevního mikrobiomu, test střevní propustnosti, test na SIBO či fruktózovou intoleranci, analýzu těžkých kovů z vlasů nebo testy hormonů ze slin.

Nordic Laboratories

Provedou vaše testy funkční medicíny

Dánská laboratoř Nordic Laboratories patří od roku 1998 mezi průkopníky na poli nadstandardních testů. Díky nim si u nás můžete objednat vyšetření hormonálního profilu ze slin či komplexní test Metabolomix+ z moči.

Dayzen by Lucky AIP

Náš e-shop s doplňky a pomůckami pro vaše zdraví

Kvalitní suplementace je nedílnou součástí AIP. Naše zakladatelka Lucka hledala pro své klienty špičkové doplňky stravy pro AIP, ale trh její požadavky neuspokojil. 

Nakonec k sobě přibrala na pomoc lékaře a další odborníky a začala je sama vyvíjet. Z původních pár produktů postupně vznikl e-shop se suplementy a dalšími pomůckami, které vám pomohou na vaší cestě ke zdraví.

Květomluva

Kvalitní produkty nejen pro AIP ze srdce Valašska

Zuzana a Radek Fryzelkovi měli sen dělat něco smysluplného pro lidi, valašskou krajinu i přírodu a ukázat, že i ekologickým zemědělstvím se lze na valašských kopcích uživit. Tak vznikla Květomluva – značka, která patří mezi špičky ve výrobě BIO bylinných a květových produktů, jako jsou čaje, koupele, či elixíry. Jako jediní v Česku se také zabývají výrobou AIP dobrot, z nichž některé s nimi společně vyvíjíme. Jejich práce byla oceněna i prestižní cenou Nejlepší ekologická farma za rok 2023.

Bizness

Naučí vás pracovat s ohledem na zdraví a wellbeing

Bizness nabízí workshopy pro podnikatele i zaměstnance, kteří se snaží najít rovnováhu mezi kariérním úspěchem a osobní pohodou. Podpoří váš pracovní výkon, ale i duševní zdraví. Ať už vás zajímá AI, marketing, e-commerce nebo triky pro zlepšení koncentrace a produktivity, na workshopech Bizness najdete profesionály, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti z byznysu. Jedním z nich je i naše Lucka!

Ideal Move

Pomůžou s chodidly i celou pohybovou soustavou

Funkční podologie se věnuje chodidlům v kontextu celkového zdraví. Trápí vás ploché nohy nebo vbočené palce? V Ideal Move vás naučí, jak se jich zbavit. Pomůžou vám ale i se zády – chodidla totiž mají vliv na celkové držení těla. Díky funkční podologii se tak dá pracovat třeba i se skoliózou nebo bolestí krční páteře.

Váháte, ke komu se objednat?

Prozkoumejte kompletní seznam našich služeb včetně cen

Nebo si rovnou zavolejte s naší koordinátorkou Katkou

Popíšete jí, co vás trápí, a ona vám najde specialistu, se kterým vám to bude nejlépe ladit.