Máte dotazy?

Pohyb

Co si představíte vy, když se řekne CVIČENÍ? 
My naši oblíbenou myšlenku: POHYB JE ŽIVOT

V minulosti se lidé přirozeně hýbali mnohem víc než dnes. A právě to je jedním z řady důvodů, proč narůstá počet autoimunitních i dalších chronických onemocnění. Všechny totiž mají něco společné: zvýšený zánět v těle. Díky nejnovějším studiím už ale víme, že se dá zánět efektivně snižovat. Stačí se začít hýbat.

Naučte se s námi funkčně hýbat

Pohyb je naprosto nezbytný pro každého z nás. Měli bychom mu věnovat stejné úsilí a pozornost jako spánku nebo stravě. Ne kvůli tomu, jak vypadáme na fotkách, ale kvůli tomu, abychom byli zdraví.
Přitažlivá postava a vyšší sebevědomí jsou samozřejmě fajn. Ale někdy jako motivace nestačí.

Co takhle zlepšení úzkostí a deprese, méně bolestí, zmírnění symptomů vaší nemoci a lepší spánek? To už za pár dřepů nebo procházku vážně stojí!

Víme, že začátky jsou těžké. Zejména pokud vás trápí chronické zdravotní problémy, které postihují vaše tělo i energii. Pohyb je ale naprosto klíčový pro to, abyste je zvládli! Pomůže vám s nimi víc než kdejaký doplněk stravy. 

Cvičení? Dřina a nuda.  Na to nemám čas ani energii. Stydím se před ostatními. Nelíbí se mi, když na mě koukají.  Cvičení mě nebaví. Nejde mi to, fakt ne. Nevím, jak na to. 

... tak si představte místo kde

Máte na cvičení absolutní soukromí. Můžete tam být sami, nebo třeba jen s partnerem. A pokud máte online trenéra, můžete mu své cvičení beze studu natočit.
Najdete zde veškeré vybavení, které potřebujete pro funkční trénink. Posilovací věž, hrazdu, bradla, žebřiny, činky, kettlebell, TRX, ale třeba i boxovací pytel.
Můžete jít cvičit ihned po konzultaci se svým terapeutem nebo AIP koučem. 
Jsou zde velká zrcadla, takže můžete kontrolovat správné provedení každého cviku. 
Máte jistotu, že nikdy nemusíte čekat na to, až se uvolní některé vybavení. Bude vždy k dispozici jen pro vás, nikdo vám ho nezabere. 
Nikdo vás přitom nebude okukovat. 

Přesně takový je náš Lucky Gym! Funkční zóna, kterou najdete přímo v Centru zdraví Lucky AIP v Zastávce u Brna. 

Jak to funguje?

Lucky Gym má otevřeno 24/7

Nemáte čas jindy než brzy ráno? Žádný problém. Přijďte klidně v 6.00. Po rezervaci posilovny vám do e-mailu přijde přístupový kód ke schránce s klíči.
Najdete ji před budovou Centra zdraví Lucky AIP. Ve schránce si vyzvednete klíče a po tréninku je zase vrátíte zpátky. 

Proč nespojit několik druhů péče o sebe?

Zvládněte dvě mouchy jednou ranou a naplánujte si u nás třeba celé odpoledne. Od naší koučovny dělí Lucky Gym jen recepce. Potkejte se se svým koučem, proberte s ním svůj zdravotní stav, návyky i stravu…
A pak se v naší soukromé šatně převlečte do sportovního a zapracujte třeba na správných dechových vzorcích, bolavých zádech, nebo si dejte komplexní funkční trénink.

Absolutní soukromí a nonstop otevíračka

Užijte si Lucky Gym jen pro sebe. Kdykoli.

Nevíte si rady?

V našem týmu najdete skvělé profesionály, kteří vám jsou k dispozici. Přijedou za vámi do Lucky Gymu, naučí vás používat vybavení a pohlídají, abyste si neublížili a všechny cviky prováděli správně. Navrhnou vám i individuální tréninkový plán přesně pro tuto místnost. Absolutní soukromí naší funkční zóny zaručuje, že se trenér i vy 100% soustředíte jen na vás a vaše tělo. 

Jsme AIP koučové

Na cestě ke zdraví jsme pomohli stovkám lidí v Česku a na Slovensku