Webináře

WEBINÁŘE ZDARMA

Co je Autoimunitní protokol (AIP)?

Přiblížení Autoimunitního protokolu, jeho průběhu, stravy i dalších součástí. Pokud máte jakékoliv autoimunitní onemocnění, tohle musíte vidět!

Jak na stres během pandemie?

Praktický webinář o tom, jak se vyrovnat s náporem stresu a vybudovat svou vnitřní odolnost. Součástí je i krátká vedená meditace na uvolnění.

PLACENÉ WEBINÁŘE

AIP od A po Z

Čtyřhodinový personalizovaný kurz pro malou skupinku lidí, kteří chtějí zjistit vše o AIP – obvykle proto, že chtějí nastoupit na Autoimunitní protokol (AIP).

CO O MÝCH PROGRAMECH ŘÍKAJÍ JEJICH ÚČASTNÍCI? 

„Podle mého názoru perfektní přednáška otevírající oči lidem, kteří nepřišli, protože nemají vážný zdravotní problém a mají k životnímu stylu a stravování ignorantní postoj, anebo jen nevědomý neutrální postoj. Zazněla tam velká spousta podnětů k zamyšlení. Lucka mluvila krásně a současně vzdělaně, takže vše podala uvěřivě, čímž to sdělení ještě více pozdvihla.”

Veronika K.

Přednáška Brno

„Přednáška byla zvládnuta super. Ta hodina uběhla jak nic. Chtěl jsem pak vědět ještě víc, hlavně praktické návody a rady, jak AIP implementovat do svého života, tak jsem šel na online kurz a zase to bylo super. Těch několik hodin uběhlo jak mávnutím kouzelného proutku. Bohužel ten proutek si u Lucky sehnat nemůžeme, ale kdo chce, tak na kurzu dozví vše, co potřebuje, aby vykročil na Novou Cestu svého Života.”

Radek Š.

přednáška Brno + webinář AIP od A po Z

„Příjemný komplexní seminář nejen o nekonvenční léčbě autoimunitních onemocnění, ale i zdravém životním stylu, který nikomu neublíží.”

Michael G.

webinář AIP od A po Z