Již brzy se můžete těšit na pěkně vypečené kurzy a online vzdělávací programy zaměřené na autoimunitní protokol a zdravý životní styl.

Cesta za lepším zdravím není procházka růžovým sadem a vyžaduje spoustu odhodlání a dřiny, ale stojí za to! Díky mým programům a kurzům to zvládnete s úsměvem na tváři.

Chcete o nich vědět jako první? Přihlaste se k odběru mého newsletteru a žádná novinka vám neunikne!

P.S. Železo se má kout, dokud je žhavé… Pokud se chcete vydat na cestu za lepším zdravím už teď, ráda vám pomohu jako AIP Certified Coach.

Co o mě říkají klienti?

„Lucčin přístup a energie mě vždy pozitivně nabíjí a inspirují k dalším změnám. Hned po prvním rozhovoru jsem chodila neuvěřitelně vysmátá a veselá. S každou další konzultaci mě neustálé překvapuje… Je obdivuhodné, jakým stylem k práci přistupuje a jde vidět, že má obrovský zájem pomáhat! Ze srdce doporučuji lidem, kteří tápají, hledají se, chtějí udělat nějakou životní změnu a posunout se dál! S Lucii se i nemožné stává možným! Děkuji za to, že jsi. ♥ “

Aneta K., 25 let

revmatoidní artritida

Lucku jsem potkala v době, kdy jsem řešila své zdravotní potíže. Pomohla mi najít souvislosti, upravit jídelníček a návyky, které mi škodí. Velmi mě překvapila svými znalostmi a schopností hledat příčiny problémů. Každá naše schůzka byla pro mě plná užitečných doporučení a uvědomění. Navíc je Lucka úžasný člověk, vstřícná, přátelská, energická a inspirující. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Helena A., 44 let

chronické bolesti hlavy a podvýživa

„Lucka Podolová – to je AIP neboli autoimunitní protokol. Známe se už pár let, nicméně AIP z nás udělalo kamarádky. Trpíme společně podobným revmatickým onemocněním. U těchto nemocí je to dá se říct boj s větrnými mlýny. Náhoda nás svedla dohromady a já jsem za tuto náhodu nesmírně vděčná. Lucka mi ukázala novou životní cestu a náhled na život. Můžu se na ni kdykoli obrátit, zavolat, napsat. Vždy ochotná, usměvavá, v dobré náladě a skvělý odborník v této problematice. Luci, děkuji za to, že jsi. Mám Tě ráda.“

Jitka K., 44 let

ankylozujícíspondylartritida (morbusBechtěrev)