O projektu

Projekt Lucky AIP není jen o Autoimunitním protokolu a autoimunitních onemocněních, nýbrž také o uvědomění osobní odpovědnosti za zdraví, která leží v rukou každého z nás. Zakladatelkou projektu je Mgr. Lucie Podolová – autoimunitní koučka, poradkyně zdravého životního stylu, biohackerka, filozofka a propagátorka AIP v Česku a na Slovensku.

Lucky mise:

Pomáhat lidem nejen s autoimunitními onemocněními na cestě ke zdravějšímu, šťastnějšímu a kvalitnějšímu životu

Lucky vize:

Změnit pohled na původ a léčbu chronických onemocnění a provést rozsáhlou osvětu ve vnímání vlivu individuálních faktorů životního stylu na zdraví a kvalitu života jedince

Cíle projektu:

  1. Zpopularizovat Autoimunitní protokol (AIP) v České republice a na Slovensku
  2. Učinit osvětu v individuální odpovědnosti jedince za své zdraví
  3. Začlenit principy Autoimunitního protokolu, jimiž jsou úprava stravy a dalších aspektů životního stylu, do standardních léčebných postupů běžně aplikovaných při řešení chronických onemocnění

Lucky manifest:

  1. Každý jedinec je zodpovědný za své vlastní zdraví.
  2. Fyzické zdraví jedince neoddělitelně souvisí se zdravím psychickým, duševním a emočním.
  3. Strava a způsob životního stylu výrazně ovlivňují kvalitu a délku života.
  4. Při řešení zdravotních potíží je zásadní zaměřit se na odhalení a vyřešení příčiny, spíše než na potlačování symptomů a zmírňování progrese.
  5. Cesta k nemoci i uzdravení vždy začíná v podvědomí, ale je dlážděna vědomou prací na sobě samém.

Lucky AIP jste mohli vidět zde (po kliknutí se otevře odkaz):

Česká televize
Logo ČRo Zlín
MC Stories
okolo_dia

Chcete vědět více?

Pro média

Chcete se mnou také udělat rozhovor? Ozvěte se na e-mail lucka@luckyaip.cz

 

Kontaktní formulář

 

5 + 5 =

Summum bonum

Chcete podpořit projekt Lucky AIP v šíření povědomí o autoimunitních onemocněních a Autoimunitním protokolu (AIP)? Ozvěte se Lucce na lucka@luckaip.cz!

Prohlášení odpovědnosti

LÉKAŘSKÁ PÉČE

Tato webová stránka neposkytuje konzultační služby ve smyslu zákona č. 372/2011 Sb., zákon o zdravotních službách, nýbrž doporučení týkající se úpravy životního stylu. Implementace Autoimunitního protokolu či jiných doporučení zveřejněných na této stránce není náhradou za konvenční lékařskou péči ani její součásti, jako jsou vyšetření, testy či medikoterapie.

Nikdy nezapomínejte na návštěvu svého lékaře a dodržování předepsané léčebné terapie. Veškerou úpravu užívání léků vždy konzultujte se svými lékaři, stejně jako implementaci doporučení uvedených na tomto webu s ohledem na specifikaci Vašeho zdravotního stavu.

ODPOVĚDNOST AUTORKY

Autorka tohoto webu nepřebírá odpovědnost za využívání jeho obsahu a neručí za případné poškození. Využívání informací zveřejněných na tomto webu a jejich praktické užití je výlučně na vaše vlastní riziko a odpovědnost.

Zde zveřejněné informace nebo prohlášení o možných zdravotních benefitech jídel, jejich složek či suplementů, nebyly potvrzeny Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) jako nástroj prevence nebo léčby jakéhokoliv onemocnění.

Autorka této webové stránky nepřebírá odpovědnost za obsah stránek třetích stran sdílených prostřednictvím odkazů a neodpovídá za správnost informací na těchto stránkách. Využívání informací zveřejněných na těchto stránkách je výlučně na vaše vlastní riziko a odpovědnost.

AUTORSTVÍ A SDÍLENÍ OBSAHU

Všechny texty, fotografie, videa, recepty, názory a myšlenky zveřejněné na tomto webu jsou duševním vlastnictvím autorky tohoto webu, přičemž fotografie a videa jsou chráněny autorským zákonem. 

Recepty, texty a fotky zde zveřejněné mohou být šířeny pouze za podmínky, že bude spolu s nimi uveden i odkaz na tuto webovou stránku, a nesmí být použity pro komerční účely. Jakékoliv šíření obsahu těchto webových stránek bez uvedení jejich odkazu je porušením výše deklarovaných autorských práv.