Vítejte na mé vánoční stránce! Nejprve se prosím podívejte na krátké video 👇

Exkluzivní nabídka: Vánoční e-kuchařka v ceně 199 Kč ZDARMA ke každé objednávce

Objevte 20 skvělých receptů na cukroví, nápoje i štědrovečerní večeři. To vše bez lepku, vajec, cukru či mléka, vhodné i pro AIP eliminaci! Nabídka je platná při nákupu alespoň jednoho produktu do čtvrtka 9. 12. 2021 23:59.

Získejte e-book zdarma! Akce končí za

Den(y)

:

Hodina(y)

:

Minuty

:

Sekund

Čím potěšíte sebe nebo své blízké?

Online seminář AIP od A po Z

Čtyřhodinový online seminář pro malou skupinku lidí, kde zjistíte vše potřebné k průchodu Autoimunitním protokolem. Jako bonus získáte vstupní materiály a recepty na týden.

CENA: 1 290 Kč

Individuální konzultace AIP koučinku

Zjednodušte si cestu ke zdraví díky profesionálnímu vedení certifikovaným AIP koučem, který vám pomůže překonat všechny překážky – od stravy až po psychiku.

CENA: 400 Kč (30 minut) / 1200 Kč (90 minut) 

Týdenní AIP jídelníček (e-book)

Zvládněte stravu v AIP elimianci díky komplexnímu plán jídel na 7 dní. Součástí e-booku jou i tipy, jak zvládnout eliminační fázi.

CENA: 199 Kč

Dárkové poukazy na koučink či kurz vaření

Podpořte své nejbližší na cestě ke zdraví darováním individuální konzultace AIP koučinku či personalizovaného kurzu vaření. Budou vám skutečně vděční!

CENA: od 400 Kč

Co o mých službách říkají mí klienti?

„Při hledání, co by mi pomohlo při mých zdravotních potížích, jsem narazila na AIP a na Lucku. Díky ní jsem zjistila, že málo odpočívám, spím a myslím na sebe. Uvědomila jsem si, že je potřeba tělo a mysl chápat jako celek. Mám více energie, myslím pozitivněji, zajímám se více o složení potravin a kosmetiky. Každá konzultace pro mě byla příjemně stráveným časem, vždy jsem se dozvěděla něco nového. Lucka je jako slunce, které člověka nabije pozitivní energií a sílou pokračovat, pomůže člověku najít souvislosti, nad kterými by se sám nikdy nezamyslel. Doporučuji její služby všem, kdo řeší své zdravotní potíže.“

Kateřina V., podezření na roztroušenou sklerózu

klientka na AIP koučink

„Lucčin přístup a energie mě vždy pozitivně nabíjí a inspirují k dalším změnám. Hned po prvním rozhovoru jsem chodila neuvěřitelně vysmátá a veselá. S každou další konzultaci mě neustálé překvapuje… Je obdivuhodné, jakým stylem k práci přistupuje a jde vidět, že má obrovský zájem pomáhat! Ze srdce doporučuji lidem, kteří tápají, hledají se, chtějí udělat nějakou životní změnu a posunout se dál! S Lucii se i nemožné stává možným! Děkuji za to, že jsi. ♥ “

Aneta K., revmatoidní artritida

klientka na AIP koučink

Lucku jsem potkala v době, kdy jsem řešila své zdravotní potíže. Pomohla mi najít souvislosti, upravit jídelníček a návyky, které mi škodí. Velmi mě překvapila svými znalostmi a schopností hledat příčiny problémů. Každá naše schůzka byla pro mě plná užitečných doporučení a uvědomění. Navíc je Lucka úžasný člověk, vstřícná, přátelská, energická a inspirující. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Helena A., chronické bolesti hlavy a podvýživa

klientka na AIP koučink

„Lucka Podolová – to je AIP neboli autoimunitní protokol. Známe se už pár let, nicméně AIP z nás udělalo kamarádky. Trpíme společně podobným revmatickým onemocněním. U těchto nemocí je to dá se říct boj s větrnými mlýny. Náhoda nás svedla dohromady a já jsem za tuto náhodu nesmírně vděčná. Lucka mi ukázala novou životní cestu a náhled na život. Můžu se na ni kdykoli obrátit, zavolat, napsat. Vždy ochotná, usměvavá, v dobré náladě a skvělý odborník v této problematice. Luci, děkuji za to, že jsi. Mám Tě ráda.“

Jitka K., ankylozující spondylartritida (morbus Bechtěrev)

klientka na AIP koučink

Chtěla bych poděkovat Lucii za úžasný seminář o AIP. Díky němu jsem si jistá, že je to další správný krok k uzdravení. Během čtyř hodin získáte ucelený soubor informací a perfektní návod, jak s AIP začít a jak projít všemi fázemi. Líbí se mi, že je kladený i důraz na psychickou stránku člověka, která v procesu uzdravení z autoimunitního onemocnění hraje velkou roli. Oceňuji pozitivní přístup Lucie, její znalosti a ochotu pomoci.“

Dagmar F., revmatoidní artritida

webinář AIP od A po Z

„Přednáška byla zvládnuta super. Ta hodina uběhla jak nic. Chtěl jsem pak vědět ještě víc, hlavně praktické návody a rady, jak AIP implementovat do svého života, tak jsem šel na online kurz a zase to bylo super. Těch několik hodin uběhlo jak mávnutím kouzelného proutku. Bohužel ten proutek si u Lucky sehnat nemůžeme, ale kdo chce, tak na kurzu dozví vše, co potřebuje, aby vykročil na Novou Cestu svého Života.”

Radek Š., podvýživa

přednáška Brno + webinář AIP od A po Z

Pomohla jsem již stovkám lidí s autoimunitními onemocněními v ČR i zahraničí.

Ráda pomohu i vám!

Mgr. Lucie Podolová
AIP Certified Coach
zakladatelka projektu Lucky AIP