Zdravotní koučink

UNIKÁTNÍ HOLISTICKÝ ZDRAVOTNÍ KOUČINK

s jedním ze dvou českých AIP koučů

I když byl nástup na Autoimunitní protokol jedním z nejlepších rozhodnutí, které jsem ve svém životě udělala, párkrát jsem si na AIP pořádně vylámala zuby. Poté, co jsem se stala certifikovaným výživovým poradcem a jako jedna z prvních osob v celé střední Evropě získala odbornou certifikaci AIP Certified Coach, už vím, že to byly chyby, kterým se dalo předejít.

A zatímco ještě před rokem v Česku žádný takový kouč bohužel nebyl, vy si můžete cestu za zdravím výrazně usnadnit díky mému know-how, odborným znalostem a  osobním zkušenostem s AIP. Kdo jiný se dokáže vcítit do vaší kůže a pomoct vám než ten, kdo si tím sám prošel?

Pro koho je Lucky AIP koučink?

Osobní zkušenost s autoimunitním protokolem a zejména nepřetržitý proces vzdělávání se mi kromě odborného vedení, vzdělávání, dozoru a podpory na AIP umožňují také personalizovat Autoimunitní protokol a přizpůsobit jej potřebám každého klienta – ať se jedná o člověka s autoimunitním onemocněním, či nikoliv. Revmatoidní artritida, Crohnova choroba, celiakie, lupus, roztroušená skleróza, vitiligo, ale i cukrovka, nespavost, adrenální únava, nadváha a jiné chronické choroby… To vše lze zlepšit prostřednictvím vědomé práce na sobě samém, jsme-li ochotni přijmout tuto skutečnost. Změna stravy a životního stylu jsou na cestě ke zdraví klíčové.

Kdo je mým klientem? Člověk trpící chronickým onemocněním, který chce zlepšit svůj zdravotní stav.

Jaké přístupy s klienty implementujeme?

 • AIP (Autoimunitní protokol) – terapeutický program na zmírnění autoimunitních onemocnění
 • EET (expozičně-eliminační test) – zjištění potravinových intolerancí – i u dětí
 • paleo stravování – strava podle našich předků založená na celistvých surovinách (tj. zelenina, maso, ovoce, semínka, oříšky, vejce)

Jak probíhají konzultace?

Ve své praxi uplatňuji individuální celostní přístup, což znamená, že se nezaměřuji pouze na diagnózy a symptomy, ale i na celkový stav člověka z hlediska jeho fyzické, psychické, mentální a duchovní stránky. Jen tak lze nalézt a zpracovat příčinu, která nám způsobuje trápení manifestovaná na těle i duši, a dosáhnout dlouhodobé prosperity a spokojenosti. Forma, délka, frekvence i obsah konzultací jsou přizpůsobeny na míru každému klientovi.

 • Forma – online, telefonicky či osobně v Holešově či Brně
 • Délka – 1–1,5 hodiny
 • Frekvence – pravidelně 1x za 7–14 dní, možné jsou i jednorázové konzultace
 • Obsah – dle individuálních potřeb klienta, např.:

  • Vstupní analýza současného stavu klienta, jeho zdravotní historie a rodinné anamnézy
  • Podrobný rozbor stravovacích a pohybových návyků klienta
  • Individuální AIP/paleo stravovací plán
  • Individuální akční plán – např. harmonogramu přechodu na AIP, paleo či jinou úpravu stravy životního stylu
  • Koučink a motivace k překonávání překážek spojených s úpravou stravy a životního stylu
  • Personalizace AIP – úprava protokolu na základě individuálních potřeb klienta (jiné zdravotní komplikace, věk, těhotenství apod.)
  • AIP troubleshooting – hledání a odstraňování faktorů snižujících účinnost AIP
  • Pravidelná kontrola stavu, monitoring symptomů, optimalizace jednotlivých pilířů AIP
  • Pomoc s problémy (znovuzařazování potravin, cestování, oslavy při AIP eliminaci apod.)
  • Vzdělávání v oblasti AIP, zdraví, stravy, stress managementu a osobního rozvoje
  • EFT terapie (Emotional Freedom Techniques) – technika na uvolnění stresu a negativních emocí prostřednictvím poklepávání na akupresurní body na těle
  • Vedené meditace a vizualizace

Reference klientů

„Lucčin přístup a energie mě vždy pozitivně nabíjí a inspirují k dalším změnám. Hned po prvním rozhovoru jsem chodila neuvěřitelně vysmátá a veselá. S každou další konzultaci mě neustálé překvapuje… Je obdivuhodné, jakým stylem k práci přistupuje a jde vidět, že má obrovský zájem pomáhat! Ze srdce doporučuji lidem, kteří tápají, hledají se, chtějí udělat nějakou životní změnu a posunout se dál! S Lucii se i nemožné stává možným! Děkuji za to, že jsi. ♥ “

Aneta K., 25 let

revmatoidní artritida

Lucku jsem potkala v době, kdy jsem řešila své zdravotní potíže. Pomohla mi najít souvislosti, upravit jídelníček a návyky, které mi škodí. Velmi mě překvapila svými znalostmi a schopností hledat příčiny problémů. Každá naše schůzka byla pro mě plná užitečných doporučení a uvědomění. Navíc je Lucka úžasný člověk, vstřícná, přátelská, energická a inspirující. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Helena A., 44 let

chronické bolesti hlavy a podvýživa

„Lucka Podolová – to je AIP neboli autoimunitní protokol. Známe se už pár let, nicméně AIP z nás udělalo kamarádky. Trpíme společně podobným revmatickým onemocněním. U těchto nemocí je to dá se říct boj s větrnými mlýny. Náhoda nás svedla dohromady a já jsem za tuto náhodu nesmírně vděčná. Lucka mi ukázala novou životní cestu a náhled na život. Můžu se na ni kdykoli obrátit, zavolat, napsat. Vždy ochotná, usměvavá, v dobré náladě a skvělý odborník v této problematice. Luci, děkuji za to, že jsi. Mám Tě ráda.“

Jitka K., 44 let

ankylozující spondylartritida (morbus Bechtěrev)