LUCKY AIP zdravotní koučink

Lucie Podolová (Lucky AIP)

Jsem certifikovaná AIP koučka Lucie Podolová a díky Autoimunitnímu protokolu již 5 let spokojeně žiji navzdory 3 autoimunitám.

Každé chronické onemocnění (včetně těch autoimunitních) má původ nejen v genetice, ale především v našem životním stylu a vnitřním nastavení. Svou genetiku sice neovlivníme, ale stravu, spánek, vztah k sobě a další složky životosprávy ano… tak proč to nezkusit? Autoimunitní protokol alias AIP nám k tomu dává skvělou příležitost. A s mou pomocí to zvládnete snadněji!

UNIKÁTNÍ HOLISTICKÝ ZDRAVOTNÍ KOUČINK

s jedním z českých AIP koučů

I když byl nástup na Autoimunitní protokol jedním z nejlepších rozhodnutí, které jsem ve svém životě udělala, párkrát jsem si na AIP pořádně vylámala zuby. Poté, co jsem se stala certifikovaným výživovým poradcem a jako jedna z prvních osob v celé střední Evropě získala odbornou certifikaci AIP Certified Coach, už vím, že to byly chyby, kterým se dalo předejít.

A zatímco ještě před rokem v Česku žádný takový kouč bohužel nebyl, vy si můžete cestu za zdravím výrazně usnadnit díky mému know-how, odborným znalostem a  osobním zkušenostem s AIP. Kdo jiný se dokáže vcítit do vaší kůže a pomoct vám než ten, kdo si tím sám prošel?

Pro koho je LUCKY AIP koučink?

Osobní zkušenost s Autoimunitním protokolem a zejména nepřetržitý proces vzdělávání mi kromě odborného vedení a podpory na AIP umožňují také personalizovat Autoimunitní protokol a přizpůsobit jej potřebám každého klienta – ať se jedná o člověka s autoimunitním onemocněním, či nikoliv.

Revmatoidní artritida, Crohnova choroba, celiakie, lupus, roztroušená skleróza, vitiligo, ale i cukrovka, nespavost, adrenální únava, nadváha a jiné chronické choroby… To vše lze zlepšit prostřednictvím vědomé práce na sobě samém, jsme-li ochotni přijmout tuto skutečnost. Změna stravy a životního stylu jsou na cestě ke zdraví klíčové.

Kdo je mým klientem? Člověk trpící chronickým onemocněním, který chce zlepšit svůj zdravotní stav.

Jaké formy LUCKY AIP zdravotního koučinku nabízím?

 1. Dlouhodobý koučink: Odborné vedení vašeho průchodu Autoimunitním protokolem, které začíná vstupní konzultací o délce 90 minut. Během ní zanalyzujeme váš stav, naplánujeme plán naší spolupráce, nastavíme suplementační protokol a stravu. Poté se vídáme v pravidelných intervalech při kratších, hodinových setkáních, abychom dosáhli nastavených osobních a zdravotních cílů. Délka spolupráce se obvykle pohybuje v rozmezí několika měsíců až jednoho roku. Krátkou ukázkovou konzultaci si můžete vyzkoušet zdarma níže.
 2. Jednorázová konzultace: Pokud máte všechny potřebné informace o protokolu (například díky mému online semináři o AIP) a chcete si pouze něco vyjasnit či pomoci s úpravou stravy na míru, jednorázová konzultace se mnou vám umožní doplnit chybějící informace rychle a efektivně.

CENÍK

 • Vstupní konzultace AIP koučinku pro start dlouhodobé spolupráce
  V ceně: online setkání 90 minut + poznámky ze schůzky + exkluzivní NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO AIP KNIHOVNY pro klienty s materiály a recepty + support na WhatsAppu
  3 300 Kč / 132 EUR
 • Navazující konzultace (60 min) – základní sazba 1 500 CZK / 61 EUR, hrazeno formou cenově zvýhodněných balíčků (nabídku dostanete na naší vstupní konzultaci)
 • Jednorázová doplňková konzultace pro účastníky semináře AIP od A po Z
  V ceně: online setkání 30 min + poznámky ze schůzky BEZ PŘÍSTUPU DO LUCKY AIP KNIHOVNY
  500 CZK / 20 EUR

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH.

Jaké přístupy s klienty implementujeme?

 • AIP (Autoimunitní protokol) – terapeutický program na zmírnění autoimunitních onemocnění
 • Veganské / vegetariánské AIP – modifikace Autoimunitního protokolu bez masa a živočišných produktů
 • HIT dieta – strava při histaminové intoleranci
 • Low-FODMAP dieta – pro léčbu SIBO (tj. syndrom bakteriálního přerůstání tenkého střeva)
 • Whole30 – 30denní paleo program na očištění organismu a odstranění emočních vazeb na jídlo
 • individuální protizánětlivé programy – na principu EET (expozičně-eliminačního testu) a paleo stravování

Jak probíhají konzultace?

Ve své praxi uplatňuji individuální celostní přístup, což znamená, že se nezaměřuji pouze na diagnózy a symptomy, ale i na celkový stav člověka z hlediska jeho fyzické, psychické, mentální a duchovní stránky. Jen tak lze nalézt a zpracovat příčinu, která nám způsobuje trápení manifestovaná na těle i duši, a dosáhnout dlouhodobé prosperity a spokojenosti. Frekvence i obsah konzultací jsou přizpůsobeny na míru každému klientovi.

 • Vstupní analýza současného stavu klienta, jeho zdravotní historie a rodinné anamnézy
 • Podrobný rozbor stravovacích a pohybových návyků klienta
 • Individuální akční plán – např. harmonogramu přechodu na AIP, paleo či jinou úpravu stravy životního stylu
 • Koučink a motivace k překonávání překážek spojených s úpravou stravy a životního stylu
 • Personalizace AIP – úprava protokolu na základě individuálních potřeb klienta (jiné zdravotní komplikace jako HIT a SIBO, věk, těhotenství apod.)
 • AIP troubleshooting – hledání a odstraňování faktorů snižujících účinnost AIP, pokud nezabralo během 3 měsíců
 • Pravidelná kontrola stavu, monitoring symptomů, optimalizace jednotlivých pilířů AIP
 • Pomoc s překážkami (znovuzařazování potravin, cestování, oslavy při AIP eliminaci apod.)
 • Vzdělávání v oblasti AIP, zdraví, stravy, stress managementu, spánku a osobního rozvoje
 • Vizualizace a dechová cvičení

Reference klientů

„Při hledání, co by mi pomohlo při mých zdravotních potížích, jsem narazila na AIP a na Lucku. Díky ní jsem zjistila, že málo odpočívám, spím a myslím na sebe. Uvědomila jsem si, že je potřeba tělo a mysl chápat jako celek. Mám více energie, myslím pozitivněji, zajímám se více o složení potravin a kosmetiky. Každá konzultace pro mě byla příjemně stráveným časem, vždy jsem se dozvěděla něco nového. Lucka je jako slunce, které člověka nabije pozitivní energií a sílou pokračovat, pomůže člověku najít souvislosti, nad kterými by se sám nikdy nezamyslel. Doporučuji její služby všem, kdo řeší své zdravotní potíže.“

Kateřina V., 42 let

suspektní roztroušená skleróza

„Lucčin přístup a energie mě vždy pozitivně nabíjí a inspirují k dalším změnám. Hned po prvním rozhovoru jsem chodila neuvěřitelně vysmátá a veselá. S každou další konzultaci mě neustálé překvapuje… Je obdivuhodné, jakým stylem k práci přistupuje a jde vidět, že má obrovský zájem pomáhat! Ze srdce doporučuji lidem, kteří tápají, hledají se, chtějí udělat nějakou životní změnu a posunout se dál! S Lucií se i nemožné stává možným! Děkuji za to, že jsi.“

Aneta K., 25 let

revmatoidní artritida

Lucku jsem potkala v době, kdy jsem řešila své zdravotní potíže. Pomohla mi najít souvislosti, upravit jídelníček a návyky, které mi škodí. Velmi mě překvapila svými znalostmi a schopností hledat příčiny problémů. Každá naše schůzka byla pro mě plná užitečných doporučení a uvědomění. Navíc je Lucka úžasný člověk, vstřícná, přátelská, energická a inspirující. Jsem ráda, že jsem ji poznala.

Helena A., 44 let

chronické migrény a podvýživa

„Lucka Podolová – to je AIP neboli autoimunitní protokol. Známe se už pár let, nicméně AIP z nás udělalo kamarádky. Trpíme společně podobným revmatickým onemocněním. U těchto nemocí je to dá se říct boj s větrnými mlýny. Náhoda nás svedla dohromady a já jsem za tuto náhodu nesmírně vděčná. Lucka mi ukázala novou životní cestu a náhled na život. Můžu se na ni kdykoli obrátit, zavolat, napsat. Vždy ochotná, usměvavá, v dobré náladě a skvělý odborník v této problematice. Luci, děkuji za to, že jsi. Mám Tě ráda.“

Jitka K., 44 let

ankylozující spondylitida (Bechtěrevova choroba)