Jak na stres během pandemie?

Jak na stres během pandemie?

Víte, jak se poprat se stresem? Jak si vybudovat odolnost? A jak čelit nejistotě a strachu s klidem v duši?

V rámci tohoto webináře vám ukážu několik jednoduchých technik, jak zvládnout stres – například práci s amygdalou, čtvercové dýchání či pár základních principů filozofie stoicismu. Součástí webináře bude i krátká vedená meditace na uvolnění vnitřního napětí.

Jako držitel prestižní americké certifikace AIP Certified Coach, holistický zdravotní kouč a především holka, která bojovala s těžkou autoimunitní nemocí, o stresu a mentální odolnosti něco vím – a ráda se s vámi podělím o to, co pomáhá mně i jiným překonat náročné situace, stres, strach, nejistotu či životní výzvy.

CO O MÝCH PROGRAMECH ŘÍKAJÍ JEJICH ÚČASTNÍCI? 

„Podle mého názoru perfektní přednáška otevírající oči lidem, kteří nepřišli, protože nemají vážný zdravotní problém a mají k životnímu stylu a stravování ignorantní postoj, anebo jen nevědomý neutrální postoj. Zazněla tam velká spousta podnětů k zamyšlení. Lucka mluvila krásně a současně vzdělaně, takže vše podala uvěřivě, čímž to sdělení ještě více pozdvihla.”

Veronika K.

Přednáška Brno

„Přednáška byla zvládnuta super. Ta hodina uběhla jak nic. Chtěl jsem pak vědět ještě víc, hlavně praktické návody a rady, jak AIP implementovat do svého života, tak jsem šel na online kurz a zase to bylo super. Těch několik hodin uběhlo jak mávnutím kouzelného proutku. Bohužel ten proutek si u Lucky sehnat nemůžeme, ale kdo chce, tak na kurzu dozví vše, co potřebuje, aby vykročil na Novou Cestu svého Života.”

Radek Š.

přednáška Brno + webinář AIP od A po Z

„Příjemný komplexní seminář nejen o nekonvenční léčbě autoimunitních onemocnění, ale i zdravém životním stylu, který nikomu neublíží.”

Michael G.

webinář AIP od A po Z