Co je Autoimunitní protokol (AIP)?

Co je Autoimunitní protokol (AIP)?

Víte co je to AIP? Nebo jak vzniká syndrom propustného střeva? A jak lze autoimunitní onemocnění zmírnit pomocí několik jednoduchých kroků?

Na tomto webináři si nejen na mém příběhu zotavení z revmatoidní artritidy, ale především na kontextu funkční medicíny ukážeme, že autoimunitní onemocnění nemusí být kletbou až do konce našich životů, pokud převezmeme zodpovědnost za své zdraví a vykročíme lehce za hranice své komfortní zóny s cílem zdravějšího a spokojenějšího života.

Přesně o tom je Autoimunitní protokol (AIP) – o cílevědomé úpravě stravy a životního stylu, která mnohdy vede až k úplně remisi autoimunitní poruchy… ať se jedná o Crohnovu chorobu, revmatoidní artritidu, roztroušenou sklerózu, IBS, PCOS, lupus, lupénku či další chronická onemocnění autoimunitního původu.

Pokud vy nebo někdo z vašich blízkých jakoukoliv autoimunitní poruchou trpíte, tohle je věc, kterou byste opravdu měli vidět!

CO O MÝCH PROGRAMECH ŘÍKAJÍ JEJICH ÚČASTNÍCI? 

„Podle mého názoru perfektní přednáška otevírající oči lidem, kteří nepřišli, protože nemají vážný zdravotní problém a mají k životnímu stylu a stravování ignorantní postoj, anebo jen nevědomý neutrální postoj. Zazněla tam velká spousta podnětů k zamyšlení. Lucka mluvila krásně a současně vzdělaně, takže vše podala uvěřivě, čímž to sdělení ještě více pozdvihla.”

Veronika K.

Přednáška Brno

„Přednáška byla zvládnuta super. Ta hodina uběhla jak nic. Chtěl jsem pak vědět ještě víc, hlavně praktické návody a rady, jak AIP implementovat do svého života, tak jsem šel na online kurz a zase to bylo super. Těch několik hodin uběhlo jak mávnutím kouzelného proutku. Bohužel ten proutek si u Lucky sehnat nemůžeme, ale kdo chce, tak na kurzu dozví vše, co potřebuje, aby vykročil na Novou Cestu svého Života.”

Radek Š.

přednáška Brno + webinář AIP od A po Z

„Příjemný komplexní seminář nejen o nekonvenční léčbě autoimunitních onemocnění, ale i zdravém životním stylu, který nikomu neublíží.”

Michael G.

webinář AIP od A po Z