Blog

Vyhodnocení a naplánování roku (materiál ke stažení zdarma)

Pro 21, 2020 | Blog

Z našich minulých prožitků a zkušeností se učíme jen tehdy, když máme příležitost se nad nimi s odstupem času ohlédnout a poučit se z nich. Zároveň našich cílů dosahujeme snadněji, máme-li srovnané své priority a stanoveno, kam kráčíme. A spokojenosti ani vnitřního klidu nedosáhneme, pokud nás drtí tíha minulosti, s kterou jsme se dosud nesrovnali…

Tohle jsou 3 hlavní důvody, proč bych se s vámi ráda podělila o tento materiál na zhodnocení roku 2020 a naplánování roku 2021. Není sice mým dílem, nýbrž počinem celosvětového hnutí YearCompass, ale mám jej velmi v oblibě (a nejsem sama – mrkněte na IG na #yearcompass). Nemůžu se dočkat, až si jej vyplním i letos!

Jak to funguje?

YearCompass je knížečka s jednoduchými cvičeními a otázkami vytvořenými na základě psychologie, které vás provedou rokem minulým a pomohou vám naplánovat si cíle na příštích 12 měsíců tak, aby odrážely vaše sny.

Co k tomu potřebujete?

Pár hodin času, tužku nebo počítač (osobně jsem zastánkyní tištěné verze) a klid. Podle autorů to můžete vyplňovat zároveň s dalšími lidmu, ale podle mě není nad nerušené soustředění, při kterém se pohroužíte do svého nitra a napojíte sami na sebe.

Lucky tip: K psaní si připravte AIP horkou čokoládu bez kakaa, laktózy a cukru. Recept najdete v mé nové e-kuchařce AIP paleo Vánoce nebo zde na mém webu.

Pro koho je to vhodné?

Pro všechny, kdo chtějí růst a učit se ze svých chyb a prožitků… a samozřejmě také pro ty, kdo za sebou mají těžký rok a potřebují se s ním vyrovnat. Pokud si procházíte Autoimunitním protokolem, myslím, že není lepší způsob, jak na závěr roku posílit svůj 6. pilíř – osobní rozvoj a sebepoznání! (Více o pílířích si  můžete přečíst v sekci AIP.)

Čas strávený osobním rozvojem nikdy není promrhaný. – Lucka

MATERIÁL SI STÁHNĚTE ZDE:

Přeji příjemný čas při vyplňování a věřím, že vás to posune dále na vaší cestě!

Děkuji

Lucie Podolová

Ahoj, jmenuji se Lucka a mám revmatoidní artritidu, kterou jsem dostala do úplné remise díky autoimunitnímu protokolu alias AIP.

MŮJ PŘÍBĚH

Lucky AIP lednová výzva 2021

Lucky AIP lednová výzva 2021

Chcete nastoupit na AIP, ale odložili jste to až po Vánocích? Nebo nevíte, jestli je to to pravé pro vás? Přidejte se do bezplatné AIP lednové výzvy, seznamte se s AIP blíže a naskočte do protokolu spolu s dalšími lidmi, kteří to mají stejně jako vy. Podpora,...

Lucky AIP poprvé v rádiu: Od dětství až po AIP

Lucky AIP poprvé v rádiu: Od dětství až po AIP

Minulé pondělí jsem byla poprvé pozvána do rádia, a to jako host pořadu Apetýt na stanicích Český rozhlas Brno a Zlín. Rozpovídala jsem se o tom, jak se z nemocného dítěte stal jeden z prvních AIP koučů v České republice, zopakovala jsem, jaká potravina opravdu nikomu nesvědčí, prozradila jsem, jak medituji, a zmínila jsem i největší riziko, které při dodržování Autoimunitního protokolu (AIP) hrozí. Hodinka v horkém křesle utekla jak voda!