Blog

Vyhodnocení a naplánování roku (materiál ke stažení zdarma)

Pro 21, 2020 | Blog

Z našich minulých prožitků a zkušeností se učíme jen tehdy, když máme příležitost se nad nimi s odstupem času ohlédnout a poučit se z nich. Zároveň našich cílů dosahujeme snadněji, máme-li srovnané své priority a stanoveno, kam kráčíme. A spokojenosti ani vnitřního klidu nedosáhneme, pokud nás drtí tíha minulosti, s kterou jsme se dosud nesrovnali…

Tohle jsou 3 hlavní důvody, proč bych se s vámi ráda podělila o tento materiál na zhodnocení roku 2020 a naplánování roku 2021. Není sice mým dílem, nýbrž počinem celosvětového hnutí YearCompass, ale mám jej velmi v oblibě (a nejsem sama – mrkněte na IG na #yearcompass). Nemůžu se dočkat, až si jej vyplním i letos!

Jak to funguje?

YearCompass je knížečka s jednoduchými cvičeními a otázkami vytvořenými na základě psychologie, které vás provedou rokem minulým a pomohou vám naplánovat si cíle na příštích 12 měsíců tak, aby odrážely vaše sny.

Co k tomu potřebujete?

Pár hodin času, tužku nebo počítač (osobně jsem zastánkyní tištěné verze) a klid. Podle autorů to můžete vyplňovat zároveň s dalšími lidmu, ale podle mě není nad nerušené soustředění, při kterém se pohroužíte do svého nitra a napojíte sami na sebe.

Lucky tip: K psaní si připravte AIP horkou čokoládu bez kakaa, laktózy a cukru. Recept najdete v mé nové e-kuchařce AIP paleo Vánoce nebo zde na mém webu.

Pro koho je to vhodné?

Pro všechny, kdo chtějí růst a učit se ze svých chyb a prožitků… a samozřejmě také pro ty, kdo za sebou mají těžký rok a potřebují se s ním vyrovnat. Pokud si procházíte Autoimunitním protokolem, myslím, že není lepší způsob, jak na závěr roku posílit svůj 6. pilíř – osobní rozvoj a sebepoznání! (Více o pílířích si  můžete přečíst v sekci AIP.)

Čas strávený osobním rozvojem nikdy není promrhaný. – Lucka

MATERIÁL SI STÁHNĚTE ZDE:

Přeji příjemný čas při vyplňování a věřím, že vás to posune dále na vaší cestě!

Děkuji

Lucie Podolová

Ahoj, jmenuji se Lucka a mám revmatoidní artritidu, kterou jsem dostala do úplné remise díky autoimunitnímu protokolu alias AIP.

MŮJ PŘÍBĚH

Dayzen: unikátní suplementy nejen pro AIP

Dayzen: unikátní suplementy nejen pro AIP

Před pár dny jsem oficiálně spustila novou značku Dayzen. Na českém trhu jsou tedy konečně k dostání první doplňky stravy navržené speciálně pro AIP, které ovšem ocení i lidé, jež autoimunitními onemocněními netrpí. O čem značka Dayzen je, proč vznikla a jaké...

Co mlsat v AIP eliminaci? 50 receptů na jednom místě

Co mlsat v AIP eliminaci? 50 receptů na jednom místě

Také máte sladký jazýček? Možnosti přípravy dezertů jsou v eliminační fázi Autoimunitního protokolu bohužel dost omezené. Péct bez mouky, mléka, cukru, vajec, ořechů a semínek není snadné! Naštěstí vznikla první česká kuchařka zaměřená výhradně na dezerty bez alergenů.